Motogen

To co mężczyźni lubuia najbardziej i nie mowa tutaj o niewiastach tylko w tym przypadku będą to . – portal w którym znajdziecie wszystko o skuterach. Osobiście już nie jeżdzę motocyklem ale coś jednak pozostało z tej pierwotnej miłości.

Strona Motogen – wszystko o jednośladach

Witryna internetowa jest bardzo rozbudowana, na stronie głównej jesteśmy zasypani tematami zwiazanymi przede wszystkim z skuterami. Znajdziemy tu wskazówki, wzory, recenzje, turnieje, zdjęcia a więc wszystko co maniacy motocykli lubia najwybitniej. Serwis powiązany jest ze sklepem internetowym a więc od razu możemy zrobić zakupy. Zaciekawił mnie materiał pod tytułem rover vs skuter w mieście. Autor ocenia wady i zalety obu rozwiązań. Mało tego wykonany jest wyścig, gdzie okazało się, że jednak szybszy jest skuter. Artykuł rzeczywiście jest wyczrpujący i bardzo interesujący. Sam zostałem zachęcony do wybrania jednego z dwuch rozwiązań. Po co tracić tyle czasu w korkach tym bardziej gdy pogoda jest pomyślna. Jednak interesowałby mnie taki test w warunkach zimowych. Na nieszczęście taki mamy klimat.

Strona www Motogen posiada forum gdzie można poznać ludzi o porównywalnych zainteresowaniach. Zadać pytanie czy umówić sie na wspólną niezapomnianą wyprawę. Vortal Motogen dzieli się na kilka głównych działów:

 • Aktualności
 • Sport
 • Artykuły
 • Testy
 • Zdjęcia
 • TV
 • Giełda
 • Katalog
 • GPS
 • Społeczność
 • Forum

Strona internetowa tworzy całą społeczność, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą umieszczać artykuły, zdjęcia swoich motorów, rozmawiać i wymieniać upodobania. Czy Motogen to Facebook dla motocyklistów, napewno coś jest w tym stwierdzeniu. Strona dzierży Page rank 4 i ponad 160 000 stron w indeksie Google. Same te liczby obrazują nam stopień robudowania tej strony www.

Wynalazłem tez wadę portalu, przeglądałem go w godzinach szczytu i vortal bardzo wolno się otwiera, nie wiem czy to występek hostingu, systemu CMS czy mojego łącza, ale w obecnych czasach czekanie na fotografię 10 sekund jest dość drażniące.

Życzliwie zapraszam i propaguję wszystkim zapoznanie sie ze serwisem Motogen, uwaga zjadacz czasu, sam spędziłem tam ponad 3 godziny i napewno jeszcze tam wrócę.

Zobacz również

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą wszechstronnego serwisu komputerowego, który oferuje swoje usługi mieszkańcom Warszawy i okolic. …

Biura na wynajem centrum Łódź

Biura na wynajem centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytecznej. Pobudowany został z w …

Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W czasie zwyczajnych prac są one narażone na duże obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. …

Witryna S7 cars Ostróda

Witryna S7 cars Ostróda

Obecnie obecnie poniekąd każdy jest posiadaczem samochodu, niektórzy nie jednego a nawet kilku. Każdy nastolatek, kto kończy osiemnaście latek marzy by posiadać prawo jazdy. Tymczasem …

Najnowsze artykuły

Kategorie
Polecamy
Popularne
Tagi
Archiwum
Archiwa