Strona internetowa Krupa

Tym razem opisze tutaj serwis internetowy przyjaciela z dawnych lat, który poprosił mnie o analizę jego strony internetowej. Strona internetowa nie robi gigantycznego wrażenia i raczej nie entuzjazmuje ani graficznie czy treściowo. Jest to czysta wizytówka firmy, doradzam rozbudowę strony, jak to będzie zauważymy.

Witryna jest zaprojektowana w hebanowych kolorach, osobiście nie przepadam za tego typu kolorystyką i odradzam ją w większości przypadków. Nie dyskwalifikuje takich kolorów, lecz moim zdaniem nie pasują do serwisów internetowych firmowych, gdzie powinno być jasno i czytelnie. Czarny kolor nie dobrze się kojarzy, ale to moje tendencyjne wrażenie. Dzięki czarnemu tłu strony treść jest bardzo jaskrawa i konkretna, mimo tego warto byłoby urozmaicić kolorystycznie tą serwis.
W analizie SEO strona internetowa dostała aż 56 punktów na 100. Mimo tego, że strona składa się zaledwie z jednej podstrony, została ona poprawnie zoptymalizowana. Główne bolączki, jeśli chodzi o pozycjonowanie to:

  • Serwis www nie wspiera obsługi Og Properties.
  • Strona www zawiera wyłącznie nagłówki h1 i h2, są one za często powtarzane.
  • Brak deklaracji języka.
  • Brak arkuszów CSS do druku.
  • Błędy format doctype.
  • Co najmniej jeden adres e-mail został znaleziony, jako plain text.
  • Serwis zawiera tagi INLINE w kodzie HTML.

A więc jest parę treści, które warto byłoby udoskonalić. Podmiot, która pisała stronę zastosowała tag do zmiany kolorów odłamka tekstu, co naprawdę jest zadziwiającym rozwiązaniem.
Firma Pana Krupy –
podnośnik koszowy Olsztyn – urzeczywistnia zlecenia na terenie Olsztyna i okolic, ich propozycja skierowana jest do osób, które reflektują np. zawiesić reklamę gdzieś wysoko. Przedsiębiorstwo posiada aż dwa podnośniki, które są wyasygnowane w zależności od potrzeb konsumenta. Mają różne udźwigi oraz różni ich nakład pieniężny wynajmu.

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej firmy, jeśli tylko będziecie domagać się takich usług. Prosto z mostu mówiąc nie sądziłem, że ktoś proponuje tego typu usługi.

Zobacz również

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą wszechstronnego serwisu komputerowego, który oferuje swoje usługi mieszkańcom Warszawy i okolic. …

Biura na wynajem centrum Łódź

Biura na wynajem centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytecznej. Pobudowany został z w …

Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W czasie zwyczajnych prac są one narażone na duże obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. …

Witryna S7 cars Ostróda

Witryna S7 cars Ostróda

Obecnie obecnie poniekąd każdy jest posiadaczem samochodu, niektórzy nie jednego a nawet kilku. Każdy nastolatek, kto kończy osiemnaście latek marzy by posiadać prawo jazdy. Tymczasem …

Najnowsze artykuły

Kategorie
Polecamy
Popularne
Tagi
Archiwum
Archiwa