Strona jachtowe – naprawa jachtów

Kumpel potrzebował porady dotyczącej renowacji jachtu i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w wyszperaniu odpowiedniej witryny internetowej, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na nurtujące go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru serwisów zainteresował nas serwis internetowy .com.pl.

Wszystko o naprawie jachtów

Strona www jachtowe.com.pl to naprawdę kompendium wiedzy o naprawie i pielęgnacji jachtów. Znaleźlismy tam niesłychanie dużo informacji dotyczących naprawy i pielęgnacji jachtów. Zdecydowałem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac ten serwis internetowy.

Witryna jest wybitnie czytelna i transparentna, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Główne działy strony www to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Sekcja ABC wiedzy to zbiór porywających porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Tekstów jest naprawdę sporo, witryna zawiera ponad 280 podstron w rejestrze Googla.

Analiza pod kątem pozycjonoawnia tej serwisu oceniła ją na 48/100 a więc rezultat mógłby być lepszy. Fundamentalne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest trafnym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 6 błędów według W3C.

Absorbującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo praktyczny sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoją łódkę. Jachtowe.com.pl to serwis pod patronatem Sea-Line gdzie sformułowane jest zastosowanie poszczególnych produktów tego przedsiębiorstwa. Producent tego typu specyfików musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym odcinku i nieustannie rozwijać swoją kompetencję. Dlatego takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich posiadaczy motorówek, którzy są zaintrygowani samodzielną ich naprawą.

Prócz tego zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych produktów. Jest to świetne sposób, jeśli nie odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy strony buduja bazę danych potencjalnyk konsumentów.

Otwarcie zapraszam do zaznajomienia się ze strona internetową jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy łodzi i ludzi zainteresowanychtym punktem.

Zobacz również

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą wszechstronnego serwisu komputerowego, który oferuje swoje usługi mieszkańcom Warszawy i okolic. …

Biura na wynajem centrum Łódź

Biura na wynajem centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytecznej. Pobudowany został z w …

Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W czasie zwyczajnych prac są one narażone na duże obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. …

Witryna S7 cars Ostróda

Witryna S7 cars Ostróda

Obecnie obecnie poniekąd każdy jest posiadaczem samochodu, niektórzy nie jednego a nawet kilku. Każdy nastolatek, kto kończy osiemnaście latek marzy by posiadać prawo jazdy. Tymczasem …

Najnowsze artykuły

Kategorie
Polecamy
Popularne
Tagi
Archiwum
Archiwa