Strona internetowa Sea Line

Witryna Sea Line to bardzo rozbudowana strona internetowa obejmująca aż 11 wersji językowych. Sygnalizuje to o wielkości działalności tej firmy, której artykuły znane są praktycznie w całej Unii Europejskiej.

Jeśli chodzi o efekt wizualny oraz założenia techniczne zaimplementowane na witrynie www to widać, że witryna www powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to z przykrością muszę stwierdzić niezbyt zachęcająco i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej życzliwym dla oka. Przy większych rozdzielczościach treść wyświetlana jest na wąskim pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to zdecydowanie za mało.

Strona www Sea ine

Witryna www oparta jest na silniku Joomla o czym można się bez trudu przekonać zaglądając do kodu HTML. Nieco znam ten system i nie uważam go za optymalne rozwiązanie z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Przeważnie odradzam stosowanie Joomli.

Co nieco analizy kodu, strona www zawiera 20 błędów według W3C co dość miło mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego efektu po tak prastarych rozwiązaniach. Jednym słowem można docenić autora kodowania tej strony www.

Analiza SEO tej serwisu www wyszła również w granicach normy. Witryna www dostała 47 punktów na 100 możliwych. Istotne błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Brak meta opisu
  • Brak Og Meta
  • Nie natrafiliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie odkryliśmy zadeklarowanego języka
  • Serwis nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy format danych doctype

A więc spostrzegamy, że sporo można by przegrupować jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to serwis, która zawiera obfitą ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to schorzenie zawodowe ale zwracam uwagę na opakowanie tego co kupuję.

Witryna posiada Page Rank 2 i ponad 3100 podstron w indeksie Google. Witryna www ponad 18 000 backlinków, które porowadzą z ponad 67 adresów IP. Nie jest to maksymalne rozwiązanie budowy linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej serwisu.

Zapraszamy do zapoznania się z tą stroną a w szczególności promujemy ją wszystkim właścicielom łodzi.

Zobacz również

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Pomoc komputerowa dla sklepów z odzieżą w Warszawie

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą wszechstronnego serwisu komputerowego, który oferuje swoje usługi mieszkańcom Warszawy i okolic. …

Biura na wynajem centrum Łódź

Biura na wynajem centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytecznej. Pobudowany został z w …

Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W czasie zwyczajnych prac są one narażone na duże obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. …

Witryna S7 cars Ostróda

Witryna S7 cars Ostróda

Obecnie obecnie poniekąd każdy jest posiadaczem samochodu, niektórzy nie jednego a nawet kilku. Każdy nastolatek, kto kończy osiemnaście latek marzy by posiadać prawo jazdy. Tymczasem …

Najnowsze artykuły

Kategorie
Polecamy
Popularne
Tagi
Archiwum
Archiwa